Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja a laptopomnak? Lefagy...

Mi baja a laptopomnak? Lefagy állandóan, nem válaszol.

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő hogy nem lehet rajta szinte semmit csinálni, csak egy rövid ideig, mert lefagy. akkor újraindítom, egy darabig megy, aztán megint csinálja. De előfordul hogy nagyon hamar.

Az előbb lefagyott, éppen zenét hallgattam, a zene szaggatott, aztán elsötétült minden, egy kékség jelent meg és kiírt egy angol szöveget, nem tudtam elolvasni mert rögtön újraindult. De azt megpillantottam hogy 30-tól visszaszámolt, de nyilván nem várta meg.


2015. okt. 14. 16:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként már újratelepítettem, dde így is csinálja.
2015. okt. 14. 16:09
 2/3 anonim válasza:
Lehet hogy a kékhalált írta ki de nem nem vagyok benne biztos mivel hogy nem tudod.
2015. okt. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
hogy mit írt ki
2015. okt. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!