Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon magas a pingem, mit...

Pál_Gergő kérdése:

Nagyon magas a pingem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Team Fortress 2-znék, mindent lekapcsolok, semmi nincs megnyitva, se torrent, se Google, se Skype, semmi. A szomszéd szobában van a router, de még így is 200+ pingem van, és semmit nem tudok ellene csinálni. Valakitől azt hallottam, hogy hegyen lakok, és hogy emiatt pingelek, de szerintem ez hülyeség... Nem tudom már mit csináljak, és ez minden szerveren így van.

2015. okt. 14. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Traceroute a szerver ip-jéhez megmutatja, hogy hol van a hiba. Ha a szolgáltatód hatáskörében lévő ugrásnál van gáz, akkor értesítsd őket.
2015. okt. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne tölts fel és le közbe és nem lesz magas.
2015. okt. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Patchkábellel kösd össze a gépet és a routert. Ha ez sem oldja meg, akkor nem ezzel van a hiba. Például vírus is leterhelheti a kapcsolatot, illetve bizonyos szolgáltatások. Egyébként a késleltetés legnagyobb részéért általában maga az internetszolgáltató a felelős. Ha sehogy sem lehet megoldani, akkor ideje lesz váltani.
2015. okt. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! :)
2015. okt. 14. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!