Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyire éri meg összerakni...

Mennyire éri meg összerakni egy gépet egy éven keresztül?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretnék menni diákmelóra is, + karácsony meg ezek. Ha pl most veszek egybalaplapot meg egy tápot és nyáron a többit az jó ? Fog annyit változni a technika hogy elavult lesz pl ddr4 es alaplap ? ( mondtam egy szűrőt ).

2015. okt. 17. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is furcsa, ez az ország gazdaságától függ. Jó esetben azt mondanám, hogy nem éri meg, mert ahogy fejlődik a technika, úgy lesz olcsóbb minden, de Magyarországból kiindulva minden csak drágább lesz.


Azok a dolgok, amik biztosan a legtovább modernnek számítanak, az a táp és a ház, szerintem ezekkel kezdd. Utána jöhet az alaplap, processzor és ram, amik ugye közepesen jók hosszútávra és kifejezetten együtt éri meg őket megvenni. A leggyorsabban amortizálódó alkatrészek az adattárolók és a VGA, ezeket kellene utoljára hagyni.

2015. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
100 % ban ilyen választ vártam. Nagyon köszönöm. Ment a zöld pacsi.
2015. okt. 17. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!