Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért villog a képernyő a...

Miért villog a képernyő a számítógép bekapcsolásakor?

Figyelt kérdés
Ha bekapcsolom a gépet a monitor el kezd villogni, a boot idő alatt is, és utána is... Nagyon idegesítő, főleg, hogy még a rendszer felállása után is ezt csinálja kb 5 percig. Ha elsötétül a képernyő(a gép alvó állapotba rakja magát) és úgy ha felébresztem, utána is villog megállás nélkül...Mi okozhatja a gondot?, a videókártya?, vagy a monitor? A kártya nem mai darab, ATI Radeon HD4600, a monitor egy Samsung SyncMaster 710 MP, 4:3 képarányú, a felbontása 1280*1024. Eddig semmi gond nem volt a géppel... 2013 nyarán volt kisit felújítva, mert akkor a winchester mondott csütörtököt...

2015. okt. 17. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Kabelek nem mozdultak el? Nincsenek megtoredezve a hajlatnal? Amugy 100% hogy monitor problema szerintem. Ha tudsz kerj kolcson masik monitort es probaljatok ki vele a gepet.
2015. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azzal kezdtem, hogy megnéztem a kábeleket. Kihúztam, újra visszadugtam, de semmi sem történt.
2015. okt. 17. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!