Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pdf formátumú iratot suliba...

Pdf formátumú iratot suliba kel, hogy tudom átkonvertálni, vagy exportálni doc formába?

Figyelt kérdés
Elnézést de nem tudom a szak szavakat.a dóc-ból tudok pdf-et exportálni a Wordben. De visszafele nem megy segítsetek léci. 12/L

2015. okt. 17. 16:04
 1/5 tabaki ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__7..

Hanyas Wordöd van? És nem mindegy, hogy a PDF mit tartalmaz, mert ha nem (számítógépes értelemben vett) szöveget, hanem szkennelt képet, akkor csak szövegfelismerő (OCR) programmal tudod megcsinálni.

2015. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2013-as word-öm van.Ahogy néztem nem fotó jellegű anyag. hanem már gépelt.van rá valami egyszerű lehetőség? Könyvet( munka füzet) szeretnék amúgy nyomtatni és át szeretném szerkeszteni hogy kevesebb papírt,és tintát egyen.kisebb betűk kevesebb szóköz.Ezért lenne fontos.És az sem utolsó hogy egy potya 5-öst szerezhetnék számtech -ből ha sikerül megcsinálni.
2015. okt. 18. 17:25
 3/5 tabaki ***** válasza:

A 2013-nak elvileg gond nélkül kéne olvasnia. Tehát elvileg betöltöd (az is lehet, hogy importálás címén), átszerkeszted, és elmented DOCX-be. Ha nem túl bizalmas természetű dologról van szó, átküldheted nekem is, hátha LibreOffice-szal kezdeni tudok vele valamit.

tabakisakal@gmail.com

2015. okt. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Köszi Köszi :) :) :) sikerült!!!!!
2015. okt. 18. 20:30
 5/5 tabaki ***** válasza:
Örülök, gratulálok! :)
2015. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!