Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van kettő battlenet-es...

Ha van kettő battlenet-es accountom akkor azokat össze tudom valahogy csatolni hogy ne kelljen folyamat váltanom ha másik játékkal akarok játszani?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Igen. De gondolom semmit nem néztél utána mielőtt kérdezted... Bnet honlapon fentvan. Konkrétan kivágja a szemet.
2015. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

konkrétan utána néztem és én nem találtam rá utalást és most is megnéztem és most sem találok ... szóval ha te ilyen sólyom szemmel rendelkezel, lehetnél olyan kedves aranyos és linkelhetnéd nekem hol is találtál ilyet...


csak hogy hasznos is legyen amit írtál :)

2015. okt. 20. 15:42
 3/4 anonim válasza:
ismét rákerestem a kedvedért és még mindig ott van :'D Bocsi, de nem foghatja a kezed valaki mindig. Próbálj meg keresni. De ha tényleg nem sikerül még 1 kis ideig akkor segítek
2015. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
már jó sokszor rákerestem , de nem találtam sehol .. szóval elfogadnám a segítséget :)
2015. okt. 23. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!