Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lefagy a gép, ha valami...

Lefagy a gép, ha valami nagyobb file-t le akarok tölteni a netről van feltölteni. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Így van akkor,ha torrent-el töltök,vagy youtube-ra akarok feltenni videót,de még akkor is,ha megnézem az internet sebességét egy weboldalon. Teljesen lefagy és még az egér sem mozog és csak az újraindítás segít.

2015. okt. 22. 18:20
 1/4 anonim válasza:
memória hiba,táphiba. inkább memória
2015. okt. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az,mert memóriát cseréltem,de még így is ugyanez volt. Ha fel akarok tenni valamit youtube-ra akkor abban a pillanatban lefagy,amikor kiválasztom.

Valaki még tudna segíteni?

2015. okt. 24. 18:21
 3/4 anonim válasza:

Mondod cseréltél memóryát, de összesen mennyi van?

Mert ha alaplapba integrált video lapkád van ez közös memoryát használ.Pláne le és feltöltéskor zabálja nagyon.

2015. okt. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Cseréltem tápot és RAM-ot is,de még mindig ugyanez a probléma és 6 GB RAM van a gépben.
2015. okt. 25. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!