Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows leíró érvénytelen?...

Windows leíró érvénytelen? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Üdv, lenne egy HP Pavilon series 6 (pontos típusát csak bejelentkezve tudnám megnézni ): ) laptopom amin Windows 7 volt és le lett frissítve Windows 10-re. Fél évig elég jól ment de aztán amikor ma bejelentkeztem volna a beírt jelszó után a fent említett hibaüzenet fogadott. Beírtam lassan jól átnézve még egyszer de ugyanez. Újra indítottam, majd kicsit utánanéztem de nem lett okosabb. E szerint az oldal szerint: [link]


A 6-os és 1609-es hiba lehet. Utánanéztem ennek is de csak valami erőforrási zagyvaságot találtam. Most mitévő lehetek? Válaszokat előre is köszönöm.



2015. okt. 24. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
Elvileg még annyi infóm van, hogy egy nyomtató (HP Laserjet P1102w) lett rádugva ami felrakta automatikusan az illesztő programját és másnaptól jelentkezett ez a hiba.
2015. okt. 24. 18:26
 2/3 CspCsj ***** válasza:

Nincs három hónapja, hogy megjelent a hivatalos Win10, előtte pedig nem lehetett frissíteni, csak a Win10 Előzetes Kiadását külön telepíteni, - de ez a probléma szempontjából valószínűleg lényegtelen.


Csökkentett módban próbáltad indítani?

Fájlrendszer vizsgálat/javítás szerintem nem árt. Parancssorba "chkdsk c: /f /x".


Segítség:

[link]

2015. okt. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen bocsi elég rossz az időérzékem de már akkor sem rajongtam a frissítésért (kb 3-4 óráig tartott). Most egyenlőre jó, úgy tűnik valami frissítés akadhatott el neki mert elkezdett valamit telepíteni amikor ma reggel bekapcsoltam. Azért köszönöm.
2015. okt. 25. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!