Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok miért ilyen...

Mit gondoltok miért ilyen sikeresek, népszerűek az apple termékek? Tapasztalatok, előnyök, illetve hátrányok is érdekelnek.

Figyelt kérdés

2015. okt. 24. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert nem kell hozza erteni, csak bekapcsolod, mukodik. Ennek persze vastagon megfizeted az arat, meg annak, hogy az 'elit klubba' tartozol (lasd meg: markahuseg). Mas eszkozokkel nem szeret egyuttmukodni, csak a sajat gyartasu kiegeszitokkel, amik szinten aranyarban vannak.
2015. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hogy miert ilyen sikeresek arra nem tudok választ adni neked, viszont véleményt tudok mondani, mivel van egy iPad Mini retinám ami a 2. Tabletem ugyanis az előző rettentően lassú lett és a rendszere is elavult mert hát ugye az android rendszert nem tudod frissíteni. Értem én ezt úgy hogy a jellybean android old nem tudod kitkatre frissíteni viszont az Ios rendszerét mondig tudod pl az Ios 8at 9re. Ez szerintem nem teszi elavulttá hamar az eszközt ezért jobb mint a többi.
2015. okt. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért lettek ennyire népszerűek, mert amikor a többi gyártó még csak ébredezett ők, már akkor brutál jó telefonokat és egyebeket gyártottak. Lásd az első grafikus személyi számítógép. Egyszerű kezelhetőséggel és jó minőséggel. Gyakorlatilag mindig kihoztak valami igazán jót. Viszont amióta Steve elment azóta ez egyre kevésbé mondható el a cégről Főleg szoftver téren. Szégyen, hogy milyen bugos OSX-eket meg iOS-eket adnak ki.

A többi gyártó már sok téren utólérte őket és tényleg olcsóbban adnak ki ők is jó telefonokat. Van sok fölös funkció főleg a samukban, amikkel a többi gyártó megpróbál valamit elérni. Némelyiknek sikerül egy kis piacot nyerni.

Az előnye az Applenek egyre kisebb. Persze vannak olyan készülékek amikkel szemben az előnyük egyértelmű.

Én a sandbox rendszertől kapok hülyét, hogy nincs egy egységes fájlrendszer amire az összes program rálát, hanem mindegyik csak a saját homokozójában (sandbox) tud működni.

iPaden a múltkor kb kész viccnek tartottam, hogy egy dokumentumot nem lehetett lementeni és onnét emailben elküldeni. Pedig elég jól értek az IT-s cuccokhoz, de droidon ez pofon egyszerű.

Tabletben még mindig az iPad-et javasolnám mindezek ellenére, mert droid fronton a tablet piac el van maradva.

Telefon terén viszont egyáltalán nem látom indokoltnak az iPhone-t és annak az árazását.

Laptopban abban a kategóriában amiben képviseltetik magukat nem nagyon van olcsóbb alternatíva. Pár 10e-el olcsóbb ilyen tudású gépeket lehet max kapni.

De az OSX és a gép összehangolása az sokat dob rajtuk. Főleg ha nem lesz tele buta hibákkal a rendszer.

2015. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!