Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van világító tápegység?

Van világító tápegység?

Figyelt kérdés
Tudom, ez így elég hülyén hangzik...de, azt szeretném megkérdezni, hogy van világító tápegység pchez? :D Gondolom, hogy nem nagyon, de miért ne kérdezzem meg? :D A válaszokat előre is köszi!

#PC #táp #tápegység #LED #világító #világítóstápegység
2015. okt. 24. 23:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2015. okt. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Argloss ***** válasza:

Néhány LED-től gamer lesz a cucc és drágábban lehet eladni, szóval még szép, hogy van!

Pl.: [link]


Szerintem azért nem érdemes megkérdezni ilyesmit, mert google kereséssel nagyon könnyen kideríthető, ami miatt butának tűnsz, hogy ilyen kérdést teszel fel.

2015. okt. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
buta is mert sokkal több pénzt költene egy világítós tápegységre mer "gémör".. :D
2015. okt. 25. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem már 10 éve is volt ilyen tápom:

[link]

Ez egy 350W-os Aerocool táp volt és az oldala részben plexiből volt, hogy még jobban világítson. :)

Azóta sem vettem világítós tápot meg ventiket, de akkor tetszett.

[link]

2015. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
Van. Nekem a régi Asus tápegységem olyan. Szép kék fénye van. Éjszaka egy kicsit zavaró is tudott lenni, amikor bekapcsolva hagytam a gépet.
2015. okt. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen olcsón lehet ledszalaghoz jutni akár rgb,ezért az optikai tuning már nem olyan drága.
2015. okt. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Olcsón kijöhetsz ha veszel egy LC Power sz*rt, rákötsz valamit és két hét alatt kigyullad. Nah az világít
2015. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne egy gémer táp, de olyan amelyiknek a ventillátor lapátjai világítanak, van ilyen?

Köszi!

2015. okt. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jól van na..:D Nem vagyok az a nagy gamer khmm...khmm...De jól nézne ki a gépemben, mert a táp lent van a sarkában és van a ház oldalán egy plexi. Szóval köszi szépen. :D
2015. okt. 25. 09:28
 10/11 A kérdező kommentje:
De akkor inkább világító ventillátort veszek...xD
2015. okt. 25. 09:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!