Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szombaton találtam a discoba...

Szombaton találtam a discoba egy Sony Xperia M2 Aqua D2403 ki vettem a sima kártyát és már azóta let csinálva rá egy szoftver frissítés szerintetek rá tudnak találni? Adjam le a rendőrségen?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 15:57
 1/7 donfetibo ***** válasza:
Ha az illetőnek meg van az IMEI címe vagy száma és be viszi a rendőrségre akkor igen akkor be tudják mérni méter pontosságra! Ha nincs meg neki az IMEI száma akkor nincs esélye bemérni, várj 1-2 hetet úgyhogy ne kapcsold be azt meg látod!!!☺☻
2015. okt. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Es akkor tuti nem találnak ra?
2015. okt. 26. 16:41
 3/7 A kérdező kommentje:
Elofizus lehetet! Sztem tuti meg van neki az ime szama de ha nem kapcsolom be egy hónapig akkor? Nem tudnak ra talalni nem?
2015. okt. 26. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Ahelyett, hogy felhívtad volna róla az utolsó pár hívás közül valamelyik családtagját! Nem tudhatod milyen anyagi helyzetben van a tulajdonosa, lehet nem engedhet meg magának minden hónapban egy 80ezres telefont. Elég nagy paraszt vagy, hogy az első lépésed a sim kivétele volt. Remélem lebuksz majd vele....
2015. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
A szép az lesz ha "becsületes megtaláló" helyett rádverik hogy elloptad. Mert persze mondhatod, hogy csak találtad, de mivel magyarázod ki, hogy megtartottad.... :D hányingerem van az ilyen alakoktól.
2015. okt. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kártyát gyorsan kettétörni és kidobi a p csába,telefonon nem szoftverfrissítés,hanem factory reset,de mégjobb ha más ftf-et teszel rá.aztán ja,így elég ritka dolog az elbukás
2015. okt. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem volt szép tőled az egy biztos
2015. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!