Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri 30 évesen elkezdeni az...

Megéri 30 évesen elkezdeni az egyetemet és ott programozást tanulni?

Figyelt kérdés

Amire kitanulnám szerintem lennék olyan 35 és pályakezdő.

De más munkát nem nagyon tudnék elképzelni magamnak, csak valamilyen informatikával kapcsolatosat.


2015. okt. 27. 10:17
 1/7 donfetibo ***** válasza:

Szerinted? Sosem késő tanulni, én 40 vagyok és ha lehetne én is el mennék programozást tanulni!

Úgyhogy ne gondolkodj rajta hanem ugorj neki!!!

☺☻

2015. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csak ez kicsit elbizonytalanított. :/

Úgy állítják be mint a szépségipart, hogy ha elmúltál 25 akkor ne is próbálkozz. -.-



[link]


[link]

2015. okt. 27. 10:29
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság fiatalabbakat előrébb veszik pályakezdőként mint egy ~35 éves pályakezdőt.
2015. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oké akkor van az informatikának olyan része ahol jól fizetnek és nem arra menne rá, hogy 10 évesen már elvégezzem az egyetemet? :DD


Mert én szakmunkásként nem fogok élni az is biztos.

Nem azért születtem a földre, hogy nyomorogjak.

2015. okt. 27. 19:09
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert gondolom a 20 meg a 30 éves között nagyon nagy a különbség. Úgy csinálnak mintha egy 70 éves akarna elhelyezkedni a szakmában. Azt megérteném.


Akkor ajánlana valami valamit amivel az én koromban lehet szintén keresni 2,5 milliót mint a programozással?

2015. okt. 27. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne itt duhongj ezen,hogy mi miert van.Hanem a munkaltatokat kerdezd mi miert nem veszik fel a harmincas palyakezdot.

Persze szerencse lehet de nincs ra garancia.

Ennyibol jobb lett volna ha hamarabb lepsz.

Te tudod mit akarsz,probald meg,azt vagy siker vagy nem.

2015. okt. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen próbáljam meg a nem biztosat, öljem bele az időt meg a pénzt feleslegesen. Jó tanács.
2015. okt. 27. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!