Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van az informatikának olyan...

Van az informatikának olyan ága amivel jól is lehet keresni (főleg külföndön) illetve egy 35 éves pályakezdő is el tud benne helyezkedni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 19:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Az informatikának nincs nagyon olyan ága amivel ne lehetne jól keresni.
2015. okt. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó de csak 35 évesen lenen meg róla a papírom mert 1 évig nyelvet tanulnék, 2 év lenne az érettségi és 5 év az egyetem.


És tudtommal fiatalokat keresnek ilyen posztokra olyan 20 éveseket. Nem tudom mennyi valóságalapja van ennek. De érdekes lenne ha 35-40 évesen mindenhonnan kirúgnák az embereket.

2015. okt. 27. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben a szakmában hiány van, és ha érted a dolgod de még nincs papírod, akkor is el tudsz helyezkedni.

Nyilván e téren sok cég fiatalokat alkalmaz, még nincs család,rugalmas,innovatív hozzáállás stb.

de 35 év az még nem öreg, nem leszel munka nélkül - ha tényleg értesz a munkádhoz

2015. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 év az egyetem? Ilyen pesszimistán el se kezd
2015. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Mennyire ismered ezt a szakmát? :)

Én belekezdenék mert szeretem a számítógépeket csak félek, hogy nem alkalmazna senki és akkor ott állok 35 évesen egy olyan szakmával amihez öreg vagyok.

2015. okt. 27. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem kezded el az jobb?

Érettségi és szakma nélkül jobb? Ezt legalább szereted.

Többeket ismerek, akik ebben tanultak, és évekkel a tanulmányaik vége előtt már dolgoztak.

Amúgy mehetsz 2 éves okj-s képzésekre is, az rövidebb, és el tudsz helyezkedni

2015. okt. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!