Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Advanced SysemCare 9 megjelené...

Advanced SysemCare 9 megjelenése mikor várható? (Nem béta verzió)

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Van egy az Advanced SystemCare-nél jobb "program", ami tökéletesen elvégzi a munkát:

A felhasználó.

Ilyen programra csak akkor van szükség, ha a felhasználó sok szemetet hagy maga után. Ha valaki felelősségteljesen gépezik, akkor nincs ilyesmire szükség.

2015. okt. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha sok ha nem sok a szemet ott a ccleaner.Boven eleg alapbeallitasal.

Ezzel az advance sz.rsagal csak a rendszert sz.rjatok el.

Mindennapra jut ilyen aki ez miatt jon a gepevel mert gallyra vagta a programmal.

Felejtsetek mar el ezt a szemetet! Magatokkal toltok majd ki.....

2015. okt. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy miről beszéltek hogy tönkrevágja a gépet, meg nem kellene használni. Már 2 éve megvan ez a laptop ez idő alatt elég volt 3-szor újratelepíteni: egyszer mikor windows 8.1-re váltottam, másik két alakalom meg vírusok miatt volt. És mondhattok akármit, de nekem tényleg felgyorsítja a gépet. De ezt mondjátok el a másik 250.000.000 felhasználónak.Köszi

És a gépem kifogástalan állapotban van, annak ellenére hogy a legszarabb processzor, videókártya van benne.

2015. okt. 28. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Az nem gyorsítja a gépet,csak a hardver.

Mutass be annak a xy felhasználóknak,mert én eddig csak any*zásokkal találkoztam azzal a "programmal" kapcsolatban.

Olyanokat kilistázz,hogy bármikor gallyra vághatja a rendszert.(Futtass utána le szintén ilyen vackokat,mindig lesz mit törölni,nem hiába..)

Legtöbb gépet ez miatt telepítem újra első sorban.

Magad fajta a naiv kategória.Ha valami probléma van,akkor is másra fogod,fognád.Sok egészséget hozzá!

2015. okt. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az Advanced SystemCare nem tudja gyorsítani a gépet, ha nincs mit gyorsítani rajta. Ha a programtól gyorsabb lesz, akkor ott volt mit törölni, volt mit leállítani.

Károsnak nem nevezném a programot, viszont aki ért hozzá (és akár használja is) az tudja, hogy csak saját felelősségre szabad feltelepíteni, mert képes belebuherálni a registry-be, és nem egy embernek tette tönkre az OP rendszerét mert olyan registry állományokat törölt, ami a gép elindításáért felelős. Persze ez nem jelenti azt hogy ne használd, csak egy tökéletesen karbantartott gépnél teljesen felesleges, még lassíthat is.


Olyan mint pl. a Razor Gamebooster: Az is csak szükségtelen háttérfolyamatokat állít le. Egy karbantartott gépnél nincs mit leállítania.

2015. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!