Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami nagyon nincs rendben a...

Valami nagyon nincs rendben a gép-el szinte még uj és egy cod 2 nem megy max-on ez kicsit gáz. Win 7 64 bit gondolkodtam hogy 32 bit-re váltok nem tudom mit a gond? Intel core i3 cpu 540 @ 3. 07ghz 4 gb ddr3-mas ram. Nvidia geforce gt 610 1gb ddr3

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:

A vga nem a legjobb de azért nem anyira hogy ne vigyen egy cod 2 de más játéknál is igy van.

Vagy még azon gondolkodtam de lehet hűlyeség hogy csak egy meghajtomvan "C" és azon van 465gb.

2015. okt. 27. 23:08
 2/8 anonim ***** válasza:

64bitről ha 32-re váltasz akkor nem tudod kihasználni az összes ramot így még rosszabb lesz!

Gt 610 egy piszokgyenge kártya! Miért ilyet vettél bele (ha szinte még "új")? Tiszta pénzkidobás.

2015. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ugy lett ősszerakatva a szűlinapomra és nem tudtam ugye hogy mien lesz mert meglepetés volt a gép de nembaj egy kis ideig ki birom és veszek bele egy másikat te mit ajánlasz?
2015. okt. 28. 00:09
 4/8 anonim válasza:
Minimum egy gforce 750 ti.
2015. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor elkezdek rá gyűjteni :D
2015. okt. 28. 01:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Kivel rakatták ezt össze? Nem mondom, hogy rossz, de "újonnan" elavult architektúrára építeni és olyan videokártyára aminél szinte az integrált is erősebb, eléggé átverés szagú.... legközelebb mástól kérjetek/kérjenek segítséget (akiktől kaptad).
2015. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát anyámnak a munkahelyén dolgozik ez a pali és ő rakta őssze de ugy 80 000 Ft volt az egész gép.Hát nemtudom hogy 80 000 forintbol miett lehetet volna még ősszerakni de mindegy őssze hozom akkor is hogy legyen egy jo gépem mer ez az első gép amire azt lehet mondani hogy jo a tőbbi katasztrofa volt :D
2015. okt. 28. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:

A 80 az tényleg egy szűk keret, talán épp ezért lett volna jó, ha fejleszthető marad a gép. Mondjuk egy 1150-es lapra építeni és egy G3250 procira építkezett volna (akár VGA nélkül) akkor teljesítményben ugyanitt lenne. Sőt, lehet erősebb is belefért volna. Végeredményben pedig van hova fejleszteni (először videokártya később pedig erősebb proci, pl i5) majd újabb videokártya.

Legalábbis én így csináltam volna, de nem baj. Használtan egyébként 1366-s procikat is lehet kapni, azzal lehet még olcsóbban is jössz ki, tehát ha úgy vesszük az is fejleszthető valamilyen szinten.

2015. okt. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!