Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a különbség a NETBOOK és a...

Mi a különbség a NETBOOK és a NOTEBOOK között? Mer láttam mind a két formában

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
A Netbook általában lebutított változat. Ált. Nincs benne optikai meghatjtó, kicsi a háttértár, kicsi a memória, kicsi a videomemória.
2010. márc. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 czibles ***** válasza:
és maga a gép is pici.
2010. márc. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Napjainkban már szó sincs butításról, az optikai meghajtó is csak azért hiányzik belőle, hogy minél kisebb legyen.


Igen, tudom, általában kisebb processzor is van benne, de nem azért hogy butább legyen, hanem azért mert ezeknek a kicsi notebook-oknak (igen, a netbook is notebook) az lenne a funkciója, hogy az internetes tartalom menjen rajta, aztán helló. Egyébként ezeket jellenzően Atom processzorral szerelik, ami meglepően erős, a viszonylag alacsony órajelhez képest.

2010. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi
2010. márc. 17. 20:45
 5/5 anonim ***** válasza:
De állítólag gyorsan tönkremennek és teljesítményükhöz képest drágák is. HA 2-30k körül lennének akkor tuti beruháznék egyre, de így szerintem nem éri meg.
2010. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!