Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptop a tökéletes?

Melyik laptop a tökéletes?

Figyelt kérdés
Olyat keresek, amiben van Word, és jó pár évig kihúzza, fontos, hogy laptop legyen. Olyan legyen, hogy ha elromlik rajta vmi, akkor legyen hová elvinni szervízbe. Inkább az új modellek közül legyen. Előre is köszi a válaszokat!

2015. okt. 29. 06:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem a szervízest, hogy sok olyan laptop van ami tök jó, meg minden, és Magyarországon bezárt a szervíz, vagy már nem gyártják...
2015. okt. 29. 06:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél egy használt business laptopot IBM thinkpad 420 vagy valamilyen ehhez hasonló.

Ezek nem fognak elromlani.

ha viszont új laptopot veszel az valószínűleg egy asus,acer,toshiba...típusú consumer laptop lesz,amivel jóval több gondod lesz mint egy használt business laptoppal.

A Word-öt meg rátelepítheted bármely gépre, nem kell,hogy alapból rajta legyen.Meg szerintem kérésre ráteszik.

2015. okt. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg Dell laptop.
2015. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használtakból is nagyon jókat lehet venni, egyedi extrákat is kérhetsz bele, és akkor nézd meg, milyen márkához van jó szervíz
2015. okt. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is üzleti laptopot választanék a helyedben. (használtan lehet csak megfizetni, újonnan 200-300 alatt nincs)


A Word pedig egy program, nem egy alkatrész. Olyat nem fogsz találni amiben van "beépített" Word! :D Utólag viszont bármilyen oprendszer és program telepíthető rá...

2015. okt. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;)
2015. okt. 29. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!