Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a hangkártyám?

Miért nem működik a hangkártyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az volna a problémám, hogy nem szól a hang, de viszont működik a hangsáv. az miért lehet?

Már mindent megpróbáltam, már több hónapja próbálkozom megcsinálni a hangot, de semmi sikerrel..

Már a gyártó oldalon is szétnéztem, de nem találtam meg amit keresek..

Az eszközkezelőbe, az egyéb eszközöknél, nekem van egy sárga felkiáltó jel. /Múltimédiás audivezérlő/

Többször rákerestem már a programra, de egyszerűen nem találok semmit, vagy nem tudom feltelepíteni. (hardverazonosítója alapján)


Integrált a hangkártya.


Ma sikeresen feltelepítettem a hanghoz való illesztóprogramot, de nem szól a hang. Már többször fordultam ezzel a problémával ide.



[link]


Ismeretlen eszköz(hardverazonosító): PCI\VEN_1102&DEV_7002&SUBSYS_00201102&REV_01


Társprocesszor: PCI\VEN_10DE&DEV_03F4&SUBSYS_82341043&REV_A2


Na most, ezeknek sajnos nem találok semmilyen programot, ami működne is. Előre is köszönöm a segítségeteket :)


Win7 az Op.


2015. okt. 29. 19:45
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Az lesz a hiba oka a gameport (Ismetetlen eszköz),


Itt van hozzá a driver : [link]


Kibontás után a CR17A\WDM\Ctljystk.inf filében a hardverazonositó ezen része megtalálható : PCI\VEN_1102&DEV_7002&SUBSYS_00201102


Van benne setup.exe először próbáld simán, aztán jöhet a kompatibilitási mód : jobb egér gomb a setup.exe-n és Kompatibilitási problémák megoldása menüpont, ha ez sem jönne be akkor az INF filés drivertelepités.


Ez pediglen a társprocesszorhoz van : [link]


de ez csak szigoruan XP-hez van, tehát nem biztos hogy feltelepithető.


Sok sikert.

üdv.

2015. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!