Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eladtam egy dolgot az ebayon...

Eladtam egy dolgot az ebayon és megadtam a tracking numbert és kiirta mikorra lesz elérhető a pénz. A problémám az hogy a dátum már 2 napja lejárt és a pénz nincs a paypalomon. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
ebay, fizetés

2015. okt. 31. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

a tracking number nem fugg ossze a penz elerhetosegevel


ha friss elado vagy akkor kb. 21 napot kell varnod a penzre az eladastol szamitva


en mar eladtam kb. 10 cuccot, nekem mar csak kb. 1 hetet kell varnom


ha a penz nem jelenik meg a Paypal egyenlegeden, akkor vedd fel a kapcsolatot a Paypallal.

2015. nov. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem szorosan kapcsolódik, de hogyan lehet e-bay-en eladni? Olvastam az eladás feltételeit, kell 10 pozitív értékelés mielőtt nemzetközi eladó lehet valaki. Magyarországról viszont mindenki nemzetközi, magyar e-bay meg nincs.

Az érdekelne, hogy hogy lehet ennek ellenére eladni mégis. Ha azon az oldalon adsz el, amire regisztráltál, akkor az nem számít nemzetközi eladásnak? Külföldi címet kell esetleg megadni?

Köszönöm, ha tudtok válaszolni!

2016. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!