Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SIMS3 A baba simeknek lehet...

SIMS3 A baba simeknek lehet nevet váltani?

Figyelt kérdés
A simemnek ikrei születtek és véletlenül ugyanúgy neveztem el őket, lehet nevet változtatni?

2015. okt. 31. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom, hogy babáknak lehet-e, de a felnőtteknek igen, próbáld meg ezt a gyerekeknél. Rámész arra a személyre akinek meg akarod változtatni a nevét. Térkép nézetbe mész. Katt a városházára, és ott tudtommal lehet nevet változtatni. Nem vagyok benne biztos de próbáld meg, asszem így kell. Sok sikert!
2015. nov. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szóval a kód maga így szól: testingcheatsenabled true (ha ki akarod kapcsolni, true helyett false)


Sajnos, vagy szerencsére, -mindenki döntse el maga- ebben a generációban már sokkal kevesebb lehetőségünk van ezzel a kóddal és annak titkos menüivel, mint a Sims 2-ben volt, de a leghasznosabb opciók megmaradtak, és ráadásul még le is fordították őket magyarra!


A kód használata:


Lépj be a kódablakba (Ctrl+Shift+C billentyűkombináció), és üsd be a fent említett kódot! Ekkor láthatólag semmi sem történik, de ha nem kapsz hibaüzenetet, akkor biztosan jól írtad be.


A kód hatása akkor érzékelhető, ha a shift billentyűt lenyomva kattintasz a simmel. Mint említettem, kevesebb lett a lehgetőség, ezért nem mindegy, mire kattintasz, nem fogod mindenhol látni az eredményt. Még nem fedeztem fel minden használható helyet, de leírom, amire eddig rájöttem.


Ha egy idegen (nem a háztartásban élő) simre kattintasz shifttel, hozzáadhatod a háztartáshoz, illetve életszakaszt válthatsz (a szülinapjára ugrik, és automatikusan a következő életszakaszba lép a sim).


Ha egy a háztartásban élő simre kattintasz, szintén megjelenik az életszakasz-váltás. Ha pedig magára az aktív simre kattintasz, emellett megjelenik a jellemvonások megváltoztatása opció, ami nagyon hasznos, ha simed nem a legjobb személyiségjegyekkel rendelkezik.


Ha a földre kattintasz, egyetlen opció jelenik meg: Teleportáljon ide. Ha ezt kiválasztod, a simed egy villanással otterem az adott helyszínen, bármilyen messze is legyen az eredeti tartózkodási helyétől.


Ha a postaládára kattintasz, sok opciót találsz:


Mindenki boldog: a háztartásban élő összes sim összes szükséglete maximumra ugrik.

Barátok szerzése: az aktív simed barátokat szerez

Mindenkit ismerek: Az aktív sim a városban élő összes simet ismerni fogja

Soron kívüli NJK (Nem Játszható Karakter): ezen belül kiválaszthatod az összes a játékban szereplő ilyen karaktert a kaszástól kezdve a postáson át egészen a betörőig! Válaszd ki, és nemsokára megjelenik a telkeden!

Hivatás megadása: Kiválaszthatod az aktív sim munkájának területét, és annak szintjét, ágazatát.

Szükségletek statikussá tétele: A simjeid szükségletei soha többé nem csökkennek le.

Soron kívüli látogató: Megjelenik a telkeden egy látogató, és becsenget. Mindentől független, véletlenszerűen dől el, ki látogat meg.

2015. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!