Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami megoldás? Többi lent!

Valami megoldás? Többi lent!

Figyelt kérdés

Hello!


Automatikus frissítés be van kapcsolva a gépemen, reggel bekapcsoltam, elkezdett frissíteni, úgy hagytam a gépet, fél óra múlva visszamentem, ez az üzenet fogadott : A frissítéseken végzett művelet nem sikerült, módosítások visszavonása. Ne kapcsolja ki a számítógépet.

Nem tudom kikapcsolni az automatikus frissítést, mert nem jön be az op. rendszer. Kb. 3-4 órája megy, de semmi. :(

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!


2015. nov. 1. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
RESET gombnyomas
2015. nov. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megvolt. Áramtalanítottam 15p-re is, mert olastam valahol, hogy una jó lesz, sajnos nem jött be. :(
2015. nov. 1. 19:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Safe Mode-ban sem indul?

F8 vagy valami ilyesmi, irja a bootolas elott ha a biosban benne van a resztelek mutatasa.

2015. nov. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kipróbálom köszönom a válaszokat
2015. nov. 1. 19:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Hiába nyomogatom az F8 at, nem hoz be semmit. Elindul ugyanúgy. Nem hozza ki a kiválasztó felületet...
2015. nov. 1. 19:44
 6/8 A kérdező kommentje:
Sikerült csökkentett módban indítanom, de itt is ugyanaz..:( más megoldás?
2015. nov. 1. 19:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Senki nem tud erre mondani orvosságot?
2015. nov. 1. 20:42
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem indul Safe Mode-ban akkor a javithatosag eselye kozelit a nullahoz. Vannak meg kommand line modszerek de sokkal egyszerubb egy gyors full reinstall.

Ha jol emlekszem az install lemez meg felajanl egy opciot a javitasra, de en ezt egyszer mar probaltam es miutan 3 orat babraltam vele a vegen kiirta hogy Cannot Repair.

2015. nov. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!