Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Új gép, újított (refurbished),...

Új gép, újított (refurbished), vagy összerakott?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szerintetek manapság milyen gépet érdemes venni? Én gondolkoztam összerakottban, de egy informatikus azt mondta nekem, hogy az összerakottal vigyázni kell, mert lehet, hogy nem fognak összetalálni az alkatrészek, és érhetnek kellemes meglepetések, és a refurbished gépeket ajánlotta, mert szerinte azok le vannak ellenőrizve, tesztelve, az alkatrészek találnak. Mégis melyiket érdemesebb venni úgyhogy jó is legyen? Persze tudom hogy az összerakott olcsóbb de akkor az összerakottnál mire kell odafigyelni?

2015. nov. 2. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Refurbished= gyárilag újracsomagolt. Olyan termékek amik csomagsérültek voltak, azokat vissza küldik a gyárba és újracsomagolják, majd értékesítik. Ezt a részét nem értem. De magadnak állíts össze gépet, ne kompletten vedd meg
2015. nov. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DjImipapa ***** válasza:
Összerakottnál csak és kizárólag arra, hogy kimondottan bevált boltba(ami szerviz is!!) tetesd össze. Pesten pl. Zónacomputer...És bízd rájuk az összepasszolás eldöntését. megadod mire, mennyiért kéne a gép, a többit megcsinálják. (zónában például ha alkatrészt veszel, és cserélik, nincs munkadíj!!!legalábbis régebben ez volt)
2015. nov. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen, igazad van összekevertem a fogalmakat. :)
2015. nov. 2. 17:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló, csak az a baj, hogy én külföldi vagyok, úgyhogy itt kell keresnem egy jó helyet.
2015. nov. 2. 17:49
 5/5 DjImipapa ***** válasza:
Még annyit, az újracsomagolt akár garos, visszavitt és javításon átesett is lehet! Ám nálam egy samsung fhdsmart tv így került a szekrénysorba 2 éve, azóta jó...
2015. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!