Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régóta Dota 2-zök és most...

Kreativkocka kérdése:

Régóta Dota 2-zök és most vmiért elment a hang az egész játékból. Nem tudom mit tegyek midnent megpróbáltam és nem vállt be. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 16:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Én is Dota 2-őztem, de nem volt ilyen problémém. Szerintem egyszerű: ha mindent megpróbáltál töröld le és rakd újra, vagy várj a következő frissítésig.
2015. nov. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Más játékból, illetve programból nem ment el? A keverőben biztos, hogy nincs levéve a Dota hangja 0-ra (soha nem lehet tudni)? Settingsben fel van véve a hangerő? Csináltál esetleg mostanában valamilyen system/driver updatet? Az is okozhatja.
2015. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Mostmár sikerült! Jött egy frissités és megjavult, de azért köszönöm a segítséget!
2015. nov. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!