Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a saját gépem...

Miért nem tudok a saját gépem rendszergazdája lenni? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A laptop gyakorlatilag új, én vagyok az első tulajdonosa. Mivel jó pár dolgot nem akar engedni nekem, próbáltam böngészni a Vezérlőpultban lévő fiókbeállításokat. Furcsa módon amikor a módosítandó fiókok között látom az én fiókomat (helyi fiók), azt írja hogy rendszergazda vagyok, de amikor konkrétan a fióktípusát nézem meg, akkor normálként állítja be, és sehogy sem engedi, hogy átállítsam. (Két fiók van összesen rajta, az enyém volt ez első, de jelenleg elvileg mindkettő fióktípusa normál.) Nem értem, akkor most gyakorlatilag nincs valódi rendszergazdája a gépnek? Mit lehet ilyenkor csinálni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. nov. 4. 22:33
 1/1 macika55 ***** válasza:

Általában telepítéskor kérdezi.

Tovább kell lépni és te leszel a rendszergazda.

Egyébként mit nem enged,hogy csinálj?

2015. nov. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!