Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik a bus and...

AidenPearce kérdése:

Miért nem működik a bus and cable car simulator kormánnyal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nemtudom beállítani a kormányt és a fék nyomom a gázt.....TISZTA RAGE! Valaki tud segíteni?
2015. nov. 6. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Huuh pliz, aki tudja írja meg engem is érdekel...az biztos hogy erzekeli, legalabbis nekem a kormannyal erzekeli hogy ha forgatom, de a labpedalokkal nem tortenik semmi...:/
2020. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Megint az elozo vagyok...szoval nekem sikerult beuzemelni:'D...annyit kell csinalni, hogy csatlakoztatod az usbet a gepbe majd belepsz a jatekba, ezutan a beallitasoknal azon belul iranyitas azon belul a jarmuvekre kattintva felul van egy olyan felirat h "Billentyuzet/Eger és Játékvezérlő". A játékvezérlőre kattintva ott kell beallitanod azokat a gombokat amiket akarsz hasznalni. Nekem kormanyom van ill. ket pedal. Mivel csak ket pedal van ezert csak ugy erzekeli nekem, hogy beallitaskent a busz fekezesehez egy masik gombot kell megadnom ami a kormanyon van. Mert csak akkor tudom beallitani az egy pedalt hogy erzekelje es igy a busz gyorsitasanak legyen a gombja. Viszont ezzel ha nem akarom h (pl buszok esetebe fodjon a benzinem) a bal pedalt folyamatosan nyomva kell tartanom. Vigyazni kell, nehogy lemeruljon a troli ha nincs aram alatt vagy a buszban elfodjon az uzemanyag. Az f1 tudod ezeket mind figyelni.

Ui.: nem kell semmilyen plusz programot letolteni hozza


https://www.youtube.com/watch?v=MXfNG_x12p4

2020. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!