Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minek telik meg a c meghajtó...

Minek telik meg a c meghajtó a mestermc miatt?

Figyelt kérdés
Nemtudo minek telik meg és még ase tudpm potosan hogy hová telepiti akár hon kesrestem csak a telepitöját talltam.Ha tudjátok hogy minek telikmeg és hová telepiti kérlek titeket irjátok le mert nem tudom kitűrűlni.

#Mester mc problémák
2015. nov. 6. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
my god szívem ha spanyolul írsz kérdést akkor spanyol oldalra írd már.. mi nem értjük ezt a nyelvet
2015. nov. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

őőőőőőőő OK.

Több szó a magyar nyelvben nem igazán létezik. A helyesírási szabályzatban pedig véletlen sincs benne. De ami azt illeti: szerintem egyik nyelvben sincs :D

Amit aláhúzgál pirossal, amikor a kérdést írod, az a hibát jelenti, de lehet félreértetted. Megpróbáltam a lehetetlent: értelmezni. :D


Nem tudom melyik op rendszert használod. Elméletileg, ha a start menüre rámész és a %appdata% -ot beírod a kereső mezőbe, akkor ott lesznek a minecraft fájlok.

Windows 8(.1) esetében jobb szélső sarok, keresés. De több úton is el lehet érni.

Azt pedig, hogy hova telepítetted... csak te tudod. Nézd végig, hogy mi foglal sok helyet. Jobbat nem tudok. A windows mappát lehetőleg ne piszkáld...


Egyébként többféleképpen is meg tudod találni, hogy hova is telepítette. pl. windows keresővel rákeresel fájlokra; pl. parancsikonnál-> jobb katt-> fájl helyének megnyitása; telepítőt elindítod és megnézed, hogy hova szeretné telepíteni; stb


Reménykedek benne, hogy sikerül majd "kitűrűlnöd"


Az a baj, hogy ebben a szövegben nem csak helyesírási hibák vannak. Helytelen szóhasználattól kezdve mindent sorolhatnék

2015. nov. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kösz
2015. nov. 7. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!