Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lesz más a textúra (nem...

Miért lesz más a textúra (nem tudom mi a szó rá)?

Figyelt kérdés

Ha feltelepítek egy játékot, az még normálisan működik, és a textúrája is rendben van, de mihelyst lemagyarosítom, utána egy pár perc múlva a játékban sok helyen, és sok karakternek vagy eltűnik az arca, vagy össze-vissza színek jelennek meg például egy kék szín helyett stb.

Ez mitől van?! Mit tudok csinálni?!



2015. nov. 8. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
nem magyarosítgatod.
2015. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy akkor semmit nem értek a játékból, hogy ki mit mondd, mit kell csinálnom, mit mondok másoknak stb.
2015. nov. 8. 12:55
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor írj a magyarosítónak, hogy mi a problémád és nagy eséllyel segít. Feltételezem a hozzáadott leírást pontosan követted, esetleges patcheket felraktad.
2015. nov. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindent úgy csináltam, ahogy kellett.

De arra is gondoltam, hogy nem-e a videokártya gyenge hozzá, és egy idő után ha nem magyarosítom le, akkor is ilyen lett volna, vagy nem tudom.

2015. nov. 8. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!