Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Live stream mentés, nem...

Live stream mentés, nem felvétel, hogyan?

Figyelt kérdés

Régóta mentegetek videókat, de olyan oldallal, lejátszóval még nem találkoztam, ami kifogott volna rajtam (régebben Windows-t, most Ubuntut használok).

Az alábbi csatornába beletörik a bicskám:

[link]

A html kód bányászatban nem vagyok nagy profi, megállom a helyem, de az swf-nél nem tudtam tovább jutni.

Ha minden igaz rtmpdump-pal kellene, ugyan sok oldal foglalkozik ezzel a témával, de nekem mégsem sikerül...



#Live #mentés #Ubuntu #trmp #rtmpsrv #rtmpsuck
2015. nov. 9. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen böngésződ van, de első körben nézd meg, milyen kiegészítők (addon) vannak hozzá. Nálam Firefoxhoz például az Ant Video Downloader a legtöbb oldallal és videóval megbírkózik, csak néhány van, amivel nem tud mit kezdeni.


Az a gond, hogy az swf általában egy flv fájlra mutat, aminek az URL-je viszont rejtett. Nem lehetetlen elcsípni, de először próbálj ki pár addont, hátha.

2015. nov. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az zsákutca egyértelműen.
2015. nov. 9. 16:42
 3/4 anonim ***** válasza:
firefox - downloadhelper.
2015. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Letölteni azért nem fogod tudni, mert ez live stream. Olyan, mintha egy élő rádió adást akarnál letölteni. Nincs konkrét fájl, csak egy adatfolyam. De rögzíteni elvileg tudod, úgy keress rá guglival hogy pl. live stream record.
2015. nov. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!