Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Furcsa jelenség a gépnél,...

Furcsa jelenség a gépnél, szerintetek?

Figyelt kérdés
Adott egy számítógép. Az előbb tisztítottam ki, elég poros volt. Leszereltem a proci ventillátort is, meg levettem a tápot is, hogy rendesen kitudjam tisztítani, vagyis porszívózni. Rendesen visszateszek mindent, ellenőriztem is, rendesen tettem vissza a kábeleket, de amikor bekapcsoltam, egyszerűen csak elkezdett pislákolni a monitornak a visszajelző LED-je. Semmi reakció, semmi BIOS, csak fekete képernyő. Mi lehet ez ? Ha van kérdés, akkor arra is válaszolok.

2015. nov. 11. 21:35
 1/5 Tengor ***** válasza:

Valamit lehet, hogy még sem raktál jól a helyére, mondjuk nem kötöttél be minden tápforrást.

Le is törhettél valamit...

Így távolról elég nehéz megmondani...

2015. nov. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Porszívózni? Ekkora hülyeséget is rég hallottam. A gépet nem porszívózni kell, hanem lehet kapni tollseprűket, esetleg ecsetet és azzal leszedni a port. Ki tudja milyen alkatrészeket sért fel a porszívó.
2015. nov. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
pedig mindent jó helyre raktam. a porszívó nem érintkezett az alaplappal pedig.
2015. nov. 11. 22:08
 4/5 kvcsemmanuel ***** válasza:
Szed ki a video kartyat a VGA-t es dugd visza.
2015. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tibusz0211 ***** válasza:
A nem sípol bekapcsoláskor, akkor többnyire a memóriamodulok, vagy a VGA kártya nem érintkezik megfelelően. Próbáld meg ezeket újra kivenni és visszatenni.
2015. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!