Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ram hibát okoz a windows...

Ram hibát okoz a windows update frissítése?

Figyelt kérdés

A november 10.-ei csomag telepítése után a következő bekapcsoláskor a rendszer hibát észlelt, végül vissza kellet állítanom egy korábbi időpontra. A megbízhatósági előzmények a következőt dobta ki:

Lehetséges memóriahibák (RAM- hibák) miatt a windows nem indult el.Egy szoftverjavítás megakadályozta, hogy elinduljon a rendszer.

Most tehát a frissítések nincsenek fent, mert gőzöm sincs melyik okozhatott bajt. Ti mit csinálnátok? (én szívem szerint hagynám a francba a novemberi frisst)

köszi a tippet


2015. nov. 13. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
olyan nincs, hogy kihagysz egy frissítést, majd megkapod akkor a decemberivel.. am várj ki, amíg nem frissíti magát megint, lehet tud róla az MS és a legközelebbi update-nél már nem lesz gond.
2015. nov. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd így ahogy van. Lehet az előző frissítés nem sikerült. Majd lejön még egyszer.
2015. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jujj, két különböző válasz, tudom, hogy a decemberi csomagban ezek már nincsenek, de úgy gondoltam inkább az operációs rendszert, mint a ramot veszélyeztetem. Más ilyet nem tapasztalt?
2015. nov. 14. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:
ugyanaz mindkét válasz. A frissítés lejön ígyis-úgyis.
2015. nov. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én választom ki és telepítem a frisseket, mert pl. a skype-ot nem használom, így az ahhoz valók nem kellenek.
2015. nov. 14. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:
de a rendszerfrissítéseket nem te válogatod ki.
2015. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó, oké, amint leírtad, 'rendszerfrissítés' leesett.
2015. nov. 14. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!