Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől fagy le folyton a gépem?

Mitől fagy le folyton a gépem?

Figyelt kérdés
Akárhányszor elindítok egy nagyobb játékot, mindig rendesen fut, de egy váratlan pillanatban lefagy az egész gépem, és nem reagál se egérre se billentyűre és ki kell nyomni. Vártam egyszer 2 órát, ugyanúgy le volt fagyva. Újratelepítettem a gépet, ugyanúgy fagyott. Szétszedtem, megtisztítottam, ekkor tovább bírta, meg néha ha arrébb mozdítom valahogy érzékelhető a fagyás idő eljövetele közti különbség. Több program is lefagy, úgyhogy lehet hogy valami hardwer hiba, de nemtudok rájönni hogy mi okozhatja, és hogy hogyan állítsam le a folytonos géplefagyást:/

2015. nov. 14. 10:20
 1/4 anonim válasza:
Szia letudnád írni hogy milyen géped van és hogy milyen játékokról van szó?
2015. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A játékok amik lefagynak főleg nagy energiát igénybevevő játékok, például: Fallout 4 , Witcher 3 , Minecraft a Szerverrel együtt, Europa Universalis IV, Crusader Kings 2, stb., akármilyen program skypeal együtt, ha a chrome fut a háttérben akkor meg valószínűbb hogy előbb leáll. Windows 10-et használok, de még a 8-on is volt ez a hiba, dxdiag szerint a gépemben van:

AMD FX - 8350 Eight-Core Processor 8CPUs ~4.0GHz

8192 MB RAM

a képernyő fülön:

AMD Radeon HD 7800 Series

AMD Radeon Graphics Processor

Összes Memória 6101 MB


Képek: [link]

[link]

2015. nov. 14. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tápegység csere után minden problémám megoldódott, köszönöm
2016. ápr. 12. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!