Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell inspiron 3542 laptopom...

Gureega kérdése:

Dell inspiron 3542 laptopom akkuját teljesen feltöltöm, kikapcsolom és másnap az akku teljesen le van merülve. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ez év májusában vásároltam a laptopot, nem volt nyúzva win 8.1 futott rajt addig ez a probléma nem jelentkezett. Frissítettem win 10re és az utóbbi pár hétben, heti 1 alkalommal legalább megcsinálja velem. Tehát a gépet bekapcsolom felteszem töltőre aztán teljesen feltöltött állapotban kikapcsolom elpakolom (lehúzom töltőről) és másnap amikor szeretném bekapcsolni akkor nem kapcsol be mert teljesen üres az akksi. Ezt mi okozhatja? Illetve szintén win 10 óta csinálja azt is hogy csak úgy szimplán nem akar bekapcsolni egy gombnyomásra hanem vagy ki kell vennem az akksit vagy pedig nyomom a bekapcsológombot 10 másodpercig, elengedem majd megnyomom egyszer és utána bekapcsol. Valakinek hasonló tapasztalata? Win 8.1 alatt nem voltak ilyen problémák,kb 1,5-2 hónapja frissítettem 10-re és utána kezdte ezeket a játékokat.

2015. nov. 15. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Az akkura 1 év garancia van, a gépre 3 év. Kérdezz rá a garanciális helyen, lehet ők tudnak segíteni, vagy ismerik az okát. Mondjuk én kipróbálnám a 8.1 tiszta telepítésével tisztázni ezt a dolgot, mert nagyon furcsa történet.
2015. nov. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lajos54 ***** válasza:

Ez valahogy olyan, mintha a "kikapcsolás" valójában nem kikapcsolás lenne, csak valamilyen alvó állapot.

Az is erre utal, hogy a bekapcsológomb több másodperces nyomva tartása az úgynevezett kényszerített kikapcsolás szokott lenni. Utána a következő megnyomás pedig a tényleges bekapcsolás.

Így még az is érthető lenne, hogy több óra után teljesen üres az aksi. Akkor már persze kikapcsolódik a gép.

2015. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!