Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kezdő videós vagyok és szeretn...

Kezdő videós vagyok és szeretnék véleményt kérni hogy milyen és folytassam e? persze csinálni fogom mert nekem ez az álmom hogy csináljam a videókat, a kövi videóban próbálok majd oda figyelni a csúnya beszédre :D

2015. nov. 15. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az intrót felejtsd el. Milliárd ugyan ilyet látok, 5 másodperc után már nyomom is ki inkább. Erre egy tipp: Mikor leül a karakter a gép elé, és már csak a monitor "képe" látszik, írd ki a csatornád nevét, esetleg dobj hozzá valamilyen gépelő hangot, ami passzol.


Tudd, hogy miről akarsz majd beszélni. Ha épp nem káromkodsz, többnyire azt lehet csak hallani, hogy "hát..." "...izé...", és szünet. Bár gondolom azért az elején inkább csak izgultál.


A káromkodással tényleg kezdj valamit. Ha nagyon pipa vagy, akkor kisípolva még poénnak is jó lehet. De ne akard bemutatni azt, hogy a magyar szókinccsel akár 10 percig is lehet káromkodni szóismétlés nélkül. Vagy keress szalonképes alternatívát.


Ha majd úgy állsz anyagilag, tervezz be egy új mikrofont. Nem kell egyből Yeti minőségű, de azért lehetne egy kicsit jobb.


A videó minőségén próbálj javítani. Hiába van 720p-re téve, nagyon rossz. Hogy most ez azért van, mert alacsony bitrátát állítottál be, vagy a YouTube viccelt meg, azt gondolom te tudod. Meg a 4:3 képarány az igazi, de gondolom ez a monitorod adottságai miatt van így.


Ezeket ha megoldod legjobb tudásod szerint, akkor érdemes lehet tovább próbálkoznod.

2015. nov. 16. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kőszi ezeket megfogadom és a a kővi videot majd mutatom is.
2015. nov. 16. 06:08
 3/5 A kérdező kommentje:
A mikrofonom pedig nem rossz hanem túl kőzel volt a számhoz és azért recseget be néha. :D
2015. nov. 16. 06:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Valaki tudna valami jo renderelési beállítást mert neten néztem de olyan lett mint a linkben pedig nálam amikor még nyers a videó akkor szép.
2015. nov. 16. 19:26
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a káromkodás a gond, monoton beszéd, ásítozás, nyammogás, totál érdektelenség. Ezt kábé abból a 2-3 percből szűrtem le, amit kibírtam bele-beletekerve.


Ha csinálni akarod, akkor azt csak a saját szórakoztatásodra tedd, nem csak a hozzá nem értés miatt, hanem mert a téma önmagában is lerágott csont. Aki gameplayt akar nézni, keres a több ezer profi, humoros csatorna közül egyet-kettőt, akik naponta gyártják a több órányi kontentet. Néződ így nem lesz.


Ha viszont minden áron fejlődni akarsz, akkor szükséged lesz humorérzékre, 1-2 év beszédtanárra (nem cikizésből mondom, akik a hangjukat adják valamihez, szinte kivétel nélkül mind megfordult már beszédtanárnál), egyedi stílusra, technikára (2015-ben nehogy már 4:3-as monitoron rögzítsünk), videós ismeretekre (vágóprogram ismerete, After Effects, PS). Ha ez megvan, akkor nagy szerencsével, talán rád lelnek, és folyamatos munkával kiépíthetsz egy közösséget.

2015. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!