Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudnám visszarakni a...

Hogy tudnám visszarakni a telefonomra a messengert?

Figyelt kérdés

Elég nyomi telefonom van, nem a legjobb (samsung galaxy ace). Letöröltem a messengert (az most mindegy hogy miért), de amikor vissza akartam rakni a telefonra akkor kiírta hogy nem kompatibilis ezzel a verzióval.

Ez azért van mert a messenger frissült és már nem tudom vissza tenni a telefonra a frissítés miatt.

De még is, nem tudnám valahogyan telepíteni a telefonomra?



2015. nov. 16. 16:22
 1/1 anonim válasza:

Esetleg próbáld meg a telefonodat "kitakarítani", valami erre való app-al, pl. SD Maid (törli az alkalmazások által tárolt szemetet, gyorsítótárat, stb) és utána újra megpróbálni letölteni. Biztosan nem azért van, mert valóban nem lenne kompatibilis, nekem van egy ócska xperia-m (már csak játszani használom, mert váltottam Windows Phone-ra), a lényeg, hogy régebbi, mint a te Samsungod, mégis megy rajta a Messenger. :)

Ha ez sem működik, akkor esetleg egy gyári visszaállítás a telón, de ezzel óvatosan és ésszel, mert mindent töröl a telefonról (telefonszámok, minden app, smsek, stb. ami a telefonon van, nem pedig az sd kártyán -a kártyához nem nyúl-), magyarán olyan állapotba kerül, mint amikor megvetted. Csak ennyi ötletem van hirtelen, de remélem az első, egyszerűbb verzió segít. :) A másodikat csak akkor ajánlom, ha senki másnak nincs jobb ötlete.

2015. nov. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!