Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hirtelen FPS esés pár másodper...

Hirtelen FPS esés pár másodpercre játék közben, miért?

Figyelt kérdés

Elkezdtem játszani a FarCry 3-mal. Szépen fut 60 dps fölött ultrán. Idáig ez szép és jó de néha valamiért leesik 25-30 fps-re egy 5 másodpercre, aztán vissza a normálisra. Már másik játéknál is előfordult. Rengeteg dolgot olvastam, hogy mi lehet a baj, szóval fogalmam sincs mitévő legyek- Szinte egy hónapos sincs a gép.


Spec:


AMD FX 8550 - 8 core 4 ghz

MSI GTX 960 2 GB

8 GB RAM


2015. nov. 16. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
téged átvertek mert nincs FX 8550 nevű proci! egyébként ez shuttering. ránézésre előre összerakott gép kéne a táp pontos típusa, az alaplap pontos típusa, hűtő pontos típusa és hdd pontos típusa(valamelyiket 99% hogy cserélni kell)
2015. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindig a lényeg infókat hagyják ki a leírásukból.
2015. nov. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a procit elirtam: amd fx 8350

es itt a tobbi:

alaplap: asrock 970 extreme 3

tap: corsair cx600m

proci huto: gammaxx s40

a hdd t pontosan nem tom. azt hiszem western digital 500gb

bar igy utolag utanezve lehet h pont a jatek szar valamiert. majd kirpobalom egy masikkal is azert.

2015. nov. 17. 07:08
 4/4 A kérdező kommentje:
jah es a tap, a videokari, a proci es viszonylag meg a huto is teljesen uj. csak az alaplap, a ramok meg a hdd az amit meg az elozo buildbol hasznaltam fel.
2015. nov. 17. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!