Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem szinkronizál normálisan a...

Nem szinkronizál normálisan a OneDriveom, mit lehet tenni (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Telefonról (WP) a képeket, videókat automatikusan töltöm fel OneDrivera, és a gépemen az első bekapcsoláskor (Win10) be lett állítva, hogy ezeket szedje le a gép OneDrive mappájába.. így amit fényképeztem telefonnal, azonnal elérhető lett gépen is (nem csak a OneDrive live szolgáltatásban). Múltkor valami megkattant a rendszerben, egyrészt törlődött az összes kép a gépről, ezeket visszaállítottam a Lomtárból, de azóta egyik mappámat se engedi szinkronizálni, az ok az, hogy egyezik a neten név a gépen lévő fájlok nevével, így másodszor akarná feltölteni őket a netre. Lefele sem működik a szinkronizáció: azóta nem szedett le egyetlen képet sem a netről a gépre. A frissítés zöld pipája helyett folyamatosan piros visszajelző ikont ad. Nem értem mi lehet a probléma, miért nem ismeri meg a fájlokat, és miért szakadt meg az eddigi szinkronizáltság.


Próbáltam a onedrive.live-on megoldást találni, végignéztem minden beállítást, letöltést, stb. - semmi eredmény. Ugyanezt próbáltam gépről is - kijelentkezni, vissza, szinkronizálási problémákat megnézni - nem értem el semmit így sem.


Mit tudnék tenni ilyen esetben? Szeretném a feltöltést és a letöltést is automatizálni, kérlek segítsetek!



2015. nov. 17. 10:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!