Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Másfél hónapja várok az...

Másfél hónapja várok az ingyenes windows 10 frissítésre. A windows 10 beszerzése programot (ami a tálcán van) már végigvittem, azóta csak azt írja ki ha rákattintok, hogy "még vizsgáljuk hogyan fog működni windows 10 az ön gépén". Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2015. nov. 17. 13:00
1 2
 1/11 CspCsj ***** válasza:

Nézd meg, mert lehet hogy a frissítési előzményeknél már több sikertelen Windows 10 próbálkozás is történt:

[link]


A fenti válaszoknál van link, hogyan tudod a várakozási folyamatot átugrani egy bejegyzés módosításával. Ha nem találnád:

[link]

2015. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A frissítési előzmények teljesen üres.
2015. nov. 19. 19:36
 3/11 CspCsj ***** válasza:
A második link alapján próbáltad a módosítást?
2015. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem, azt hogy kéne csinálnom? Amúgy most láttam, hogy a frissítés előzményekben csak biztonsági és hasonló frissítések vannak, olyannak, aminek köze lenne a Windows 10-hez, olyan nincs.
2015. dec. 3. 18:08
 5/11 CspCsj ***** válasza:

Jobbegérgomb a Start gombon > Futtatás: "regedit".

Keresd meg baloldalon a HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Microsoft > Windows > CurrentVersion > WindowsUpdate > OSUpgrade almappát.

Itt az "AllowOSUpgrade=1" kulcsnak léteznie kell, de ha nem található, úgy hozd létre (Jobbegérgomb > Új > Duplaszó 32 bites).


Amint a registry kulcs módosítása megtörtént, zárd be és nyisd meg újra a Vezérlőpultot, lépj a Windows Update eszközhöz és kattints a Frissítések keresése gombra. Ekkor már elérhetővé válik az Első lépések (Get Started) gomb, melyre kattintva frissíthetsz a Windows 10-re.

Megjegyzés: A Windows 8.1 rendszert használóknak az asztali Vezérlőpultra kell lépniük, nem pedig a modern Windows Update felhasználói felületre.

2015. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem olyan van hogy "AllowOSUpgrade" az ugyanaz?
2015. dec. 15. 15:30
 7/11 CspCsj ***** válasza:
Igen, ha nem 1, akkor írd át 1-re.
2015. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de semmi.
2015. dec. 24. 09:34
 9/11 CspCsj ***** válasza:

Innét letölthető a Win10 telepítője amivel akár frissíteni is lehet:

[link]


Tiszta telepítéssel is próbálkozhatsz. (ha van visszaállító/recovery partíció a Win8.1-hez, akkor ilyenkor vigyázz, nehogy formázd)

Töltsd le és ha van DVD meghajtód, akkor írd ki DVD-re, ha nincs akkor pendrive-ra.

Telepítéskor add meg a Win8.1-es rendszer termékkulcsát és azzal aktiválja magát a Win10.

2015. dec. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ezt már végigvittem és itt akadtam el. Nem akarja letölteni ezzel. 3 hónapja várok már és még mindig csak annyi opciót lehet választani, hogy "OK, értesítést kérek ha kész".
2016. jan. 5. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!