Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Steam kód ellenőrzése?

Steam kód ellenőrzése?

Figyelt kérdés
Nem lehet valahogy ellenőrizni egy bizonyos steam kódról, hogy aktiválva van-e? (Nekem már aktiválva van a játék, viszont ez egy másik kód, hogy tudom ellenőrizni, hogy a kód jó-e, vagy már aktiválva van?)

2015. nov. 17. 14:10
 1/4 CspCsj ***** válasza:
Ha megpróbálod aktiválni akkor vagy érvénytelennek írja, vagy érvényes és akkor azt jelzi, hogy megvan és ezért nem aktiválja.
2015. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha steam kód tartozik, vagy valaha tartozott egy játékhoz, akkor csak annyit ír, hogy már rendelkezek a termékkel. Azt tudom, hogy a kulcs egy létező kulcs, arra lennék kiváncsi, hogy aktiválva van-e.
2015. nov. 18. 18:55
 3/4 CspCsj ***** válasza:

HIvatalosan a Steam ilyen ellenőrzési lehetőséget nem biztosít.


Nem hivatalosan a fenti módszert ajánlják, vagyis ha érvénytelen kódot adsz meg akkor kiírja hogy érvénytelen, de ha érvényes kódot akkor vagy egyből aktiválja, vagy a te esetedben azt írja ki, hogy már megvan a játék.


Ellenőrizd a módszert:

Egy általad vagy másvalaki által már felhasznált kódot próbálj ki (olyan játékhoz ami megvan neked).

Ha azt írja ki a Steam hogy érvénytelen kód akkor láthatod hogy kétszer nem lehet felhasználni és egyből érvénytelennek jelzi a kódot.

Ha viszont egy felhasznált kódra is azt írja hogy már megvan neked a játék (ezt az ajánlás szerint csak érvényes kódra írja ki) akkor mégsem jó a fent ajánlott módszer.

Sajnos most nem tudom ellenőrizni a módszert, de 1-2 napon belül majd kipróbálom.

2015. nov. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem. Ha már megvan egy játék, akkor arra a kódra, amelyikkel aktiváltam azt írja, hogy már rendelkezel a termékkel. Viszont akkor is azt írja, hogyha egy ahhoz a játékhoz tatozó más kódot próbálod aktiválni. Ergo, nem tudod(tegyük fel, hogy nem tudod..mondjuk az én esetemben pont ez a baj), hogy melyik kód van felhasználva.

De azért köszi, ment a zöld.

2015. nov. 19. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!