Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan varázsolhatom vissza...

Adam1c1 kérdése:

Hogyan varázsolhatom vissza az oldalsó görgősávot a képernyőre?

Figyelt kérdés
Olyan mintha a kép, amit állandóan látok a monitoron, legyen bármi is előttem, túllógna azon. Látótávolságon kívül van a görgősávom, és például a mozilla böngészőm fejlécén, jobb szélen elhelyezkedő menü ikon egyharmad része is. Az egeremet is ki tudom húzni annyira szélre, hogy ne is látszódjon. 4:3 -as képarányú Full HD-s monitorom van, és ennek megfelelően van beállítva is 1280 x 1024 -es felbontásra a "képernyő megjelenítési mód". el nem tudom képzelni, vajon milyen funkció billentyű nyomódhatott meg véletlenül, de nem én tettem XD és nem tudok rájönni, mi az ellenszere. Ctrl + 0 kombinációval már próbálkoztam egyébként, és az egér görgőét is használtam, de a lényeg nem változik. A fejléc nem lesz kisebb, és nagyobb sem. a görgősáv sem kerül elő.

2015. nov. 17. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolaton csatlakoztattad a monitort?


A FULLHD pedig 1920*1080. 1280*1024 max HD-hez hasonló (vagyis annál nagyobb, mivel 4:3). SXGA-nak hívják.

2015. nov. 18. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tibusz0211 ***** válasza:
Biztos van a monitoron egy auto gomb. Nyomd meg, és beállítja a képet a monitor sarkaihoz.
2015. nov. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) A gomb, a monitoron segített :-)
2015. nov. 18. 10:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor VGA van... ha van lehetőséged dvi-n vagy hdmi-n összekötni az ilyen jellegű problémáid megszűnnek.
2015. nov. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!