Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy gépem (DeLL Tower...

Gooby8 kérdése:

Van egy gépem (DeLL Tower T310) amit játékra akarok használni, de sehogy nem jön össze. Raktam bele sok fajta videókártyát (ASUS, MSI, nVidia) de egyik sem ad képet semilyen csatlakozóval (DVI, VGA, HDMI). Vagy nem támogat bizonyos kárytat?

Figyelt kérdés
#dell #videókáryta

2015. nov. 18. 19:21
 1/6 Tengor ***** válasza:
Vagy esetleg a kiinduló géppel van probléma.
2015. nov. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig felismeri az összeset.. Eszközkezelőben kiírja a nevüket, meg drivert is keres hozzá autómatikusan..
2015. nov. 18. 19:27
 3/6 Tengor ***** válasza:
Ha nem ad képet, akkor honnan tudod, hogy felismeri?
2015. nov. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
.... integrált videókártya talán?..:)
2015. nov. 19. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hogy? Nekem nem működik együtt az integrált kártya, és a hd 6450... Külön-külön működnek, de pl. nekem nem megy az integrált, ha benn van a videokari...
2015. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én sem értem.. Ilyennel soha nem találkoztam még.. Próbáltam kikapcsonli biosban a integráltat akkor sem ad képet..(a videókártya) De ha az integrált be van kapcsolva akkor fel is ismeri a windows-ban forog, világít biosban is kiírja.. Szóval nemtudom...
2015. nov. 25. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!