Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Javítható probléma, hogy az...

Javítható probléma, hogy az egér duplán (néha triplán vagy többször) érzékel egy kattintást, vagy cserés a dolog?

Figyelt kérdés

Van egy Hama uRage egerem. Illetve kettő is, mert én marha elkövettem azt a hibát, hogy az asztalimhoz is vettem egy ilyet, miután a laptophoz használtnál nem tapasztaltam lényegesebb problémákat 1 év használat után.


Most már mindkét egérnél előjön, hogy gyakran egy kattintást kettőnek vagy háromnak érzékel. Nemrég megnyitottam egy böngészőlapot, és HÉTSZER nyílt meg. Na most mondtam azt, hogy elég. Eddig is megkeserítette az életemet, de most már legszívesebben falhoz vágnám mindkét példányt.


Van rá esély, hogy házilag tudjak korrigálni valamit rajta, vagy szimplán gyárihibás rakás f*%-143/s az egész, és vehetek újat?


Milyen árban volna elérhető a legolcsóbb, első sorban játékra (és tervezéshez is valamelyest) megfelelő egér, amin legalább 5+1 gomb található?


5 ezernél nem szívesen szánnék rá többet, főleg, hogy két darabot is kéne vennem. Már ha egyáltalán érdemes ugyanolyan típusból kettőt venni. De ha ennél picit több, nem baj, akkor legfeljebb laptophoz veszek majd egy olcsóbb, de elfogadható egeret.



2015. nov. 20. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egerkapcsolot lehet hozza venni.
2015. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megéri egyáltalán megjavítani?


Javaslatokat továbbra is szívesen fogadok elérhető árú egerekre. Az álmom egy Logitech G502, de nem hiszem, hogy kihasználnám.

2015. nov. 20. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Javítható igen házilag, keress rá "mikrokapcsoló javítása" néven.
2015. nov. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5 ezer Ft-ért kapsz egy minőségi irodai egeret. Ha gamert keresel, akkor az lesz a vége, hogy megint szerzel ilyen szart, 15 ezer Ft alatt nem nagyon lehet normálisat találni.
2015. nov. 20. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló! (#4)


Sajnos, igazad lehet, mert bár nyilván, nem a "gamer" cimkével ellátott, a kinézetével hódító, túlárazott irodai egeret keresem, a fenti darabbal sikerült pont azt kifognom.


Azt hiszem, megpróbálkozom a javítással, aztán ha veszett ügy, elgondolkodom egy nagyobb összegű beruházáson.

2015. nov. 20. 07:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Az olcsóbb néha drágább. Vagy évente veszel 5 ezres egereket vagy 5 évente 15-öst. Nem arra akarlak buzdítani, hogy mindenedet költsd rá, inkább arra, hogy nagyon jó irodai egerek vannak (amik egyébként játékra is használhatóak). Ha a megbízhatóságot nézed, nem a marketinget, akkor meg fogod találni a megfelelőt, ami hosszú évekig ki fog szolgálni.
2015. nov. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!