Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo G500 laptop hiba?

Lenovo G500 laptop hiba?

Figyelt kérdés
2 hete körülbelül beakartam kapcsolni kiírta a Lenovo feliratot szépen csak onnan nem akart tovább menni semmire nem reagált kivettem az aksit visszatettem majd ugyanez lejátszodott pepitába csak amikor tovább lépett volna ugyanúgy visszatért a kezdőpontra azaz ki írta fehéren hogy lenovo.Ráhagytam.Másnap bekapcsoltam minden jól indult de ki írta hogy rendszerinditási hiba történt.Azóta még egy párszor eljátszotta ezt ma aztán végleg felmérgelt fél órán át nem kapcsolt be.1,5 éve vettem az alap Windows 7 Home premium van rajta ami akkor került rá mikor vettem? mit csináljak? egy újra telepités rendberakás megoldaná?
2015. nov. 21. 20:23
 1/2 Lajos54 ***** válasza:
Hacsak nem HDD hiba, akkor talán. Már nem garanciális? Mert ha igen, akkor inkább az illetékes szervizbe kellen vinni.
2015. nov. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos csak egy évig volt garanciája.
2015. nov. 21. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!