Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pár hozzá értő ajánlana...

Pár hozzá értő ajánlana laptopot max.150 ezerért?

Figyelt kérdés

Rengeteget kerestem, de nem jutottam dűlőre. Igazából nem szempont, hogy játszani tudjak rajta, csak hogy jó pár évig tudjam használni. Az egyik kritérium az, hogy ne legyen fényes a képernyője.

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. nov. 23. 20:39
 1/4 |Orfeusz| ***** válasza:

Dell 5558 dVGA nélkül kb olyan magasségban van. (Linux, 1TB, 4 vagy 8GB RAM).

Jó helyen kell keresni, vagy karácsonyi akciókat keresni.

Ha más gyártó tetszik, arra figyelj, hogy i5 5200U CPU legyen benne és legyen rendesen összerakva, jó legyen a tapipad és a bill.

2015. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért én használt üzleti gépet keresnék. Ha belegondolsz egy üzleti szériás laptopot, direkt strapabíróra készítenek minőségi anyagokból. Ez olyasmi mint új suzuki vs használt bmw. Ajánlom a laptopsystem.hu nevű oldalt, nagyon jó gépeket fél év garanciával árulnak. Az egyik legjobb oldal az országon ilyen téren. Én új gépet ennyiért nem vennék, olcsó műanyag, borzasztó kijelző, gagyi billentyűzet, kb a garancia lejárta után meg is dögölhet.
2015. nov. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából használtat nem szeretnék, mert azt is eladja valaki, valamiért, kitudja milyen szándékkal. Annyira sajnos nem értek hozzá, hogy javítgatni tudjam.

Akkor ennyiért nem létezik megbízható laptop?

2015. nov. 23. 21:03
 4/4 anonim válasza:

Matt kijelzős gépet ennyiért nem fogsz találni. Megbízható gépet meg aztán szintén nagyítóval kell keresni. Az utóbbi pár évben egyre rosszabb minőségű gépeket gyárt az összes gyártó. Linkelek pár gépet azért.


Ebben egy erős i5 4210M processzor és integrâlt videokârtya van.


[link]


Ebben a kettő gépben pedig egy újabb, de kb. 20% gyengébb teljesítményű viszont fele akkora fogyasztású i5 5200U processzor és az integrált mellett egy különálló videokártya is van. Minőségre talán a Dell egy fokkal jobb választás volna, bár már az sem olyan, mint régen volt. Sajnos egyik gép sem matt kijelzős.


[link]


[link]

2015. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!