Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » AMD Athlon X2 Neo 1,6Ghz és...

AMD Athlon X2 Neo 1,6Ghz és ATI HD3200 vagy az Intel Atom 330 (2magos atom) 1,6Ghz és Nvidia ION párosítás az erősebb? Általános használatra+ HD videózás.

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Intel Atom 330 (2 magvú) nagyon jó. Tudod, van az INTEL és vannak a többiek.
2010. márc. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Intel Atom 330 (2 magvú atom) alaplapi lejátszóval is tökéletes általános használatra és HD videózásra. Nem kell se hang-, se videókártya, anélkül is jó.
2010. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudod, vannak a fogyatékkal élő Inteltrollok, és vannak a többiek.
2010. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt AMD procis gépem, álmomban ne jöjjön elő. A mostani Intel Dual Core és jó. Ha nem tetszik, akkor is az Intel a király.
2010. márc. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nah várom a magukat nem Intertrolloknak tartókat vitetkozni és megcáfolni az eddigi Intel Amd 2:0 át
2010. márc. 23. 22:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Álmodban ne jöjjön elő mi? Nekem 6 éve van egy asztali AMDm, előtte meg volt egy régebbi szintén AMD, attól mert az intel név neked szent még jó procikat csinál az AMD, mobil platformot nem ismerem, mert nekem az ilyen kis nettopok semmire nem elegek...laptopba van co2duo, mert ez volt "olcsó" akkor amikor vettem...

de egy kis guglizás mindig segít.

egyébként ha friss mobil megoldást akarsz akkor várd meg az új VIAt...ha sürgős akkor emg nézz jól körül...nagy a difi a gyártók között is az energiaellátás miatt...

2010. márc. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!