Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meik video kártya lenne jobb...

Meik video kártya lenne jobb játékra?

Figyelt kérdés

Tudom hogy egyik sem valo uj játékokra de nem vagyok nagy gamer egy pár gyenge játékot játszom Counter Strike 1.6,MTA San andreas,outlast,Farming 15 kb ennyi.

Meik video kártya lenne a jobb ezeknek a futtatására minél nagyobb grafikán Geforce 230 GT 512 MB GDDR3 256 bit vagy AMD Radeon HD 4830 512 MB GDDR3 256 bit a geforcena nagyob orajelei vannak de szerintem az AMD jobb


2015. nov. 27. 16:42
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hd4830 erosebb igen


de ennek is nagyon reg megszunt a tamogatasa dx11 et nem tudnak (dx12t se fognak termeszetesen)

ma mar eleg gyenge ez is foleg ddr3 vram al es 512mb al igaz hogy annyira még nincs sok ertelme ezen tobbnek...


ilyent ugye tudod hogy boven 5ezer alatt kell hogy aruljak, tobbet semmikepp sem er meg!

230 gt meg eleg felejtos

2015. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tabaki ***** válasza:
ly
2015. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!