Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » BIOS frissités ez nekem jó?

BIOS frissités ez nekem jó?

Figyelt kérdés

Nézem itt a bios frissitéseket és van itt egy olyan hogy:

- Removed 1024MB option in "Integrated Graphics Share Memory" of BIOS.


ez nekem jó ?

egyébként sok verzio frissités van fontos a sorrend vagy benne van mondjuk az 1.8ba az előző (1.2.3.4.5.6.7) frissités



2015. nov. 29. 21:37
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint egyenként kell frissiteni vagy benne van a többi is az újban ?
2015. nov. 29. 21:41
 2/5 CspCsj ***** válasza:

Removed 1024MB option in "Integrated Graphics Share Memory" of BIOS:

Az integrált videokártyákhoz a rendszermemóriából kanyarítanak egy mennyiséget (bizonyos modelleknél ez kézzel választható a BIOS-ban, vagy más esetben automatikusan intézi a rendszer) Ebben az esetben az integrált videokártya memóriamegosztásilehetőségei közül eltávolították az 1024MB (=1GB) elemet, vagyis valószínűleg ennél csak kevesebb (vagy több) választható.


Ennyi információból nem igazán lehet megondani, hogy ez neked jó vagy rossz. (melyik videokártya modell, milyen programokkal használod...)


A legfrissebb verzió tartalmazza az előzőeket, mivel BIOS frissítéskor teljesen felülíródik az előző verzió.

2015. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

GTX 960 2Gbhoz.

2015. dec. 1. 19:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Játékra
2015. dec. 1. 19:11
 5/5 CspCsj ***** válasza:
Ha GTX960-ad van, akkor az integrált videokártyát nem használod, így mindegy hogy az mennyi memóriát "nem" kap.
2015. dec. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!