Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a a HDD vel?

Mit kezdjek a a HDD vel?

Figyelt kérdés

Nos egy 69 gb os merev lemez lenne az, annyi a gond hogy van rajta kb 20 gb nyi cucc és alig mutat 3 gb szabad méretet. És ha átrakok vagy törlök valamit lesz kb 5-6 gb de később ismét csökken.

Nos újat kell venni ? Vagy megtudom oldani ?

Windowst is erre raktam szóval zavaró a lefagyás.



2015. nov. 30. 08:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed az adatokat? Honnan tudod, hogy kb. 20 giga van rajta és 3 giga szabad?
2015. nov. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy ekkora HDD-t hamar be lehet lakni, nálam a WIN7 35 giga minden különösebb extra nélkül, csak a szokásos programok vannak rajta, office, videólejátszó, stb...

A hyberfil.sys és a pagefile.sys elvisz nálam eleve 7 gigát.


Szóval szerintem egyszerűen kicsi a winchestered.

2015. nov. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Ùgy hogy règen rajta volt win7,sony vegas,kèpszerkesztők,pàr ezer kèp,ès egyèb progik ès játèkok,ès volt +20 gb

Most van win 7 ami kb 25 gb lehet,van photoshoop cs6 egy böngèsző meg pàr alap cucc azt kész. Ès nem èn laktam be.30 gb volt alap szabad mikor felraktam a win7 et+ pàr cuccot.

Aztàn szinte minden ùjrainditàskor lement pàr gb.

A vègere töröltunk a sonny vegast stb. Kaptunk 3-4 gb ot de az is oda lett.késöbb a többi cuccot is most win7,ps cs6,bandicam,ès 1gb nyi kèp a mapàban. Ezek nem lehetnek 65 gb utàna is jàrtam.

2015. nov. 30. 15:50
 4/14 anonim ***** válasza:

A win7 simán belakja a 70 gigás winyót idővel.

De ne számolgasd meg körülbelül meg minden, hanem nézd meg a fájlkezelőben, hogy mennyi helyet foglal a win meg minden egyéb.

2015. nov. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ép most lesem

-WINDOWS 8,55 GB

-Programfájlok 3,56 GB

-Programfiles 3,89 GB

-Felhasználó 7,38 GB

Engem is meglepet,és elvileg ez 60 GB... kb 23-4 gb lehet.

Nincs kedvem most új meghajtót szerelni be,ha lenne alternatív megoldás.

Meg hát a windowst is újra kéne rakni...

Amit nem értek amikkor felszabadítottunk pár gb-ot miért tűnt el a semmibe.

Igaz régi gondolom ez a gond,már a végénél járhat.

2015. dec. 1. 01:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg, hogy pillanatnyilag mennyi GB van a merevlemezed meghajtóin.

Utána töltsd le a CClener ingyenes változatát ( [link] 9 ), majd a Tisztitó és Rendszerleiró menűit futtasd le, magyarul engedd, hogy ő automatikusan tisztitást csináljon. Azért, mert a sok programod használata közben un. segédszerkesztési fájlok is keletkeztek, no meg más lim-lom fájlok netezés közben is. Meg fogsz lepődni: sok GB-al fog csökkenni merevlemezed terhelése.

2015. dec. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ccleanet fentvan màr règ de ezse segìt màr. :S
2015. dec. 1. 19:38
 8/14 anonim ***** válasza:
Őskövületes már a géped, cseréld le ujra, már 100-120eFt-ért 100x jobbat kapsz. A jelenlegi és jövőbeli adataidat pedig ne rajta tárold, hanem már sok ingyenes felhőtárolóból válogathatsz.
2015. dec. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha amúgy a gép megfelel neki, akkor elég csak nagyobb hdd-t tenni bele.
2015. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem,a gép nem felel meg,és egy olyan gépet tervezek venni amivel tudok normálisan gamelni,rajzolni és közben nem fagy le,esetleg pénzt is kereshetek, elvégre akkor menne minden ami kell az ilyesmihez ...

Viszont jelenleg egyáltalán nincs ennyi pénzem és kétlem hogy a közeljövőben lesz,amit keres az egy jó gép háromnegyede X"D vagy kevesebb.(Szerbiai vagyok és azon belül topolyai )

Szóval jobb lenne ha lenne más megoldás és elismerem gagyi a gép de régen legalább elfutott rajta 1-2 game pl mester mc meg sony vegas is ment, igaz befagyott de ment .

2015. dec. 5. 07:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!