Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vezeték nélküli egérből...

Vezeték nélküli egérből melyik a jobb, a Bluetooth vagy a Wireless?

Figyelt kérdés

Megköszönöm, ha konkrét márkát és típust is ajánlotok. Notebookhoz venném, mini méretű kellene.


(Tekintettel az itteni vegyes tapasztalatokra, bár tudom hogy felesleges:


Kérlek, hogy csak akkor írj, ha releváns válaszod van. Ha egy Modoros Tibi vagy, és szeretnél vitát nyitni pl. "vezetékes kontra vezeték nélküli" egér témában, vagy egyéb, a fenti kérdés szempontjából tökéletesen irreleváns, csak a saját egócskádat turbózó okoskodással szeretnél idegesíteni, azt ne itt tegyed, hanem menjél anyádba, és ott. Köszi!)



2015. nov. 30. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nekem Logitech M185 "rádiós" egerem van.

A boltban azt mondták, hogy sem nem wifi sem nem bluetooth. Alacsonyabb frekin megy. És érdekes módon az USB portba bedugva a vevőegységét, nem installált a gépen semmit, hanem egyből működött. Eddig minden egeret mindig feltelepített, még ha másik USB portba dugtam, akkor is...

[link]

2015. nov. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a wireless csupan annyit jelent hogy vezetek nelkuli.

ha csak hetkoznapi dolgokra kell es nem,jatszani, akkor a legolcsobb tescos is megteszi.

2015. nov. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy óccsó Genius rádiós egerem van, mégis úgy tudok vele játszani, mintha csak vezetékes lenne.
2015. nov. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerény véleményem szerint en a betöltő sajt használom mert ha be van építve a laptopokba eleve a Bluetooth akkor az jo mert nem kell semmi egyéb kis biszbasz amit bedugjon a polgár az USB rèsze mert ami wireless az 2.4 freskóinak megy es kell egy kiegèszito kis dugóegyseget amit bedughatsz az USB be hogy felismerjék egymást aztan van amikor a laptopban kevés az USB csatlakozó placc... Szóval ha meg nincsen Bluetooth beépítve akkor maradhatsz a hagyományos USB besúgók de kábel nélküli 2,4 free kis megoldással àtmenetileg de vèglegessen ideiglenesitve...roviden ennyi összegezve a lényegre orientálodva Remèllem kielégítette válaszom a kérdésedet illetolen. Üdv Bèla
2015. dec. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!