Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows tablet megoldás?

Windows tablet megoldás?

Figyelt kérdés
A probléma oka : Windows-os tablet újra telepítés után nem érzékel a kijelzőt -igazából előtte sem mert drivert frissítettem és azóta van a hiba, azért telepítettem újra. Lamina 801-es. A fehér led bekapcsolva marad. Mintha nem érezné a Windows hogy ez egy tablet. Azt hiszi ez egy asztali gép sima monitorral. Egérrel, billentyűzettel megy. Mi lehet a megoldás?

2015. nov. 30. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a megoldás. Nekem egy olcsó Lark tabletem volt win8.1-el, az mikor felfrissült win10-re nekem is ilyen tüneteket produkált. Visszavittem és határozottan kértem, hogy javítsák vagy cseréljék ki, mivel a gyári legális operációs rendszer által felajánlott hivatalos frissítést telepítettem, és ezáltal ez igenis rendeltetésszerű felhasználásnak minősül, arról pedig nem tehetek, hogy az eszköz gyártója és az ms között valami nem stimmel. Hibátlan érvelés volt, megnézték, és kaptam másikat.
2015. dec. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából a driver kéne hozzá ami sehol nincs.. Nagyon limitált darab, csak Svédországba van és kizárólag a Média Markt-ban..
2015. dec. 1. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!