Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Battlefield 4, Fallout 4, CoD...

Battlefield 4, Fallout 4, CoD black ops 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Star Wars battlefront, játékokhoz milyen Pc configot ajánlatok ami 150ezerből kivitelezhető jó fps aránnyal (lényeg élvezhetően lagg nélkül )?

Figyelt kérdés
karácsonyi meglepetés lenne szóval válaszotokat előre is köszönöm

2015. dec. 1. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Èn 130-ért vettem gépet és ezek élvezhetően mennek rajta. Mondjuk csak a vidikártya új benne.

Itt a config:- Videókártya: Geforce GTX750TI OC 2Gb

-Ram: 8Gb

- Processzor: Intel Core i5 2400 3.1GHz

OP rendszer: Windows 7 Ultimate7

Alaplap: Asus H81-MK

Ház: HP Compaq 8200 Elite

A többit nem tudom de ezek már nem dobnak az élményen. Nekem Megérte. Boldog karácsonyt előre is!

2015. dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és melyik oldalon állítottad össze :) ?
2015. dec. 4. 15:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak utánanéztem az alkatrészeknek, a régi gépet beadtam egy szervizbe, megmondtam hogy kell egy ilyen gép és számítsák be a régit.
2015. dec. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!